Меню Закрити

Вісник весни

27Бер2022

Від 8:00 до 12:00

Ціна: Онлайн реєстрація 21.1 км.: 500 грн до 15 лютого, 600 грн до 6 березня, 700 грн до 22 березня
В день старту: 750 грн
Онлайн реєстрація 10 км.: 300 грн до 15 лютого, 400 грн до 6 березня, 500 грн до 22 березня
В день старту: 550 грн

Адреса Траса Здоров`я

Після довгої зими настає час оновлення, тепла і сонця.

Організатори / 068 599 17 74 Ігор Олександрович / 093 385 85 96 Сергій Васильович

Мicце зустрiчi i маршрут:

Партнери та спонсори

 

Положення

Пробіг "Вісник весни" проводиться з метою: • популяризації здорового способу життя; • виявлення кращих спортсменів; • залучення молоді до занять спортом.
Пробіг проводиться біговим клубом "Маратон".
Час 27 березня 2022 - 09.00 Місце: траса "Здоров'я". Маршрут: дивіться в розділі маршрут. Дистанція: 10 та 21,1 км асфальт Організація: сучасний рівень організації змагань: професійне суддівство, пам'ятні сувеніри та призи. ЧІПОВА СИСТЕМА Участь: аматорські змагання для всіх бажаючих: чоловіків і жінок від 14 років. Реєстрація: попередня Участь в змаганнях - платне. З вартістю можна ознайомитися в розділі «Вартість участі і умови оплати».
8:00 - 09:00 - підготовка до старту 09:00 - старт 09:00 - 11:30 - тривалість пробігу 11:30 - 12:00 - підведення підсумків 12:00 - нагородження переможців 12:30 - лотерея (розіграш цінних призів по стартовим номерам)
Чоловіки – 14-17 18-29 30-39 40-49 50-59 60-69 70+| Жінки – 14-17 18-29 30-39 40-49 50-59 60+
Реєстрація на пробіг відкрита з 11.01.22 Он-лайн реєстрація припиняється з 22.03.
Участь у пробігу ,, Вісник весни "є платною. Вартість реєстрації зростає з наближенням дня старту. Майстри спорту і майстри спорту міжнародного класу з бігу на довгі дистанції звільняються від стартового внеску при пред'явленні посвідчення. Способи оплати реєстраційного внеску: Оплата здійснюється на картковий рахунок Монобанк 5375 4141 1639 2829 після реєстрації на сайті. У виняткових випадках учасники можуть здійснити оплату готівкою в день старту. Онлайн реєстрація 21.1 км.: 500 грн до 15 лютого, 600 грн до 6 березня, 700 грн до 22 березня. В день старту: 750 грн Онлайн реєстрація 10 км.: 300 грн до 15 лютого, 400 грн до 6 березня, 500 грн до 22 березня. В день старту: 550 грнУ разі, якщо учасник не зможе взяти участь в змаганнях, треба попередити організаторів за 7 днів до старту. При поважній причині внесок повертається.
Нагородження переможців в абсолютній і вікових категоріях буде проводитися після підведення підсумків в 12:00. На дистанції 10 км нагородження проводиться тільки а абсолюті, перші 6 місць у чоловіків і жінок. Розмір призів буде залежати від кількості учасників і від наших партнерів і буде оголошений пізніше. Багаторічна традиція пробігу ,, Вісник весни " започаткована організатором першого пробігу Володимиром Погорєловим - будь-яка фірма, біговій клуб або зацікавлена ​​особа може заснувати свій приз (самому перспективному бігуну, кращему бігуну клубу, за особистий рекорд і т.п.) і вручити його на п'єдесталі на нагородженні. Іменинники 27 березня - безкоштовна реєстрація, від організаторів за традицією пробігу ,, Вісник весни "(для підтвердження потрібно надати документ в день старту). Після нагородження переможців - розіграш цінних призів по стартовим номерам (лотерея).
Організаторами пробігу скасовано вимогу про пред'явлення медичної довідки. Учасники допускаються до участі в змаганнях, надавши розписку про повну відповідальність за стан свого здоров'я і фізичну підготовку. Згідно з юридичними зобов'язаннями цих положень - організатори змагань не несуть ніякої відповідальності за стан здоров'я і фізичну підготовку учасників, а також інших непередбачених обставин і наслідки (будь ласка, дивіться пункт ,, Юридичні зобов'язання учасників ").Разом з тим, організатори пробігу радять усім учасникам відвідати напередодні лікаря-терапевта і в разі незадовільного самопочуття - не брати участь в пробігу. На вимогу організаторів пробігу головний лікар змагань і / або бригада швидкої допомоги можуть перевірити стан здоров'я будь-якого учасника до старту, під час бігу, в разі необхідності, не допустити / зняти учасника зі змагань.
Пакет включає : - номер учасника з чіпом - медичне та технічне обслуговування маршруту - вода на поживних пунктах і фініші; - пам'ятна медаль учасника, який фінішував у «Вісник весни». - роздягальні, камера зберігання - на фініші чай, вода, фрукти, солодощі. Порядок і правила використання реєстраційних номерів: Кожен учасник отримує спеціальний номер, який повинен бути відкритим. Учасникам забороняється закривати номера повністю або частково, передавати третім особам, порушувати правила цього положення і загальноприйняті правила спортивної поведінки.
Підписавши реєстраційну форму та сплативши реєстраційний внесок, кожен учасник дає згоду дотримуватися положень, а також обережної і поміркованої поведінки на протязі всіх змагань. Крім цього, сплативши реєстраційний внесок, кожен учасник дає згоду і підтверджує: • що він / вона несе повну відповідальність за стан свого здоров'я та фізичної підготовки і звільняє організаторів змагань від жодної відповідальності з цього приводу. • що він / вона уповноважує організатора обробляти його / її особисті дані, які мають відношення до змагання, • що він/вона дають згоду організаторам на необмежену безкоштовне використання статичних і рухомих аудіовізуальних записів із зображенням учасника в пробігу «Вісник весни», без територіальних обмежень, будь-якими сторонами, в комерційних і рекламних цілях і / або з метою створення архіву змагання; учасник відмовляється від будь-яких вимог, які можуть виникнути щодо прав на використання такої аудіовізульной інформації; • що він / вона звільняють організаторів, співорганізаторів, волонтерів і будь-які сторони, задіяні організаторами з будь-яким ступенем відповідальності без винятку, від відповідальності, пов'язаної з діями, заявами, обставинами, станом, умовами цих положень, які були завдані ним / нею, іншими учасниками і іншими сторонами; • що він / вона приймають можливе рішення організаційного комітету про своє недопущення, дискваліфікацію, відгук і т.д., передбачені цими положеннями і / або чинним законодавством України; що він / вона погоджується на можливий огляд лікарем до, під час і після змагань в будь-який момент і можливе зняття його / її з дистанції за порадою лікаря.
У разі форс-мажорних обставин: несприятливих погодних умов; несприятливих соціально-політичних, епідеміологічних умов у країні та інших надзвичайних і непередбачених ситуацій, змагання можуть бути перенесені.
Кожна заява про результати, умови участі та проведення пробігу подаються учасниками головному секретарю «Вісник весни» тільки в письмовому вигляд,і тільки протягом двох годин після фінішу останнього учасника і будуть розглянуті суддівською колегією протягом півгодиниі. По завершенню двох годин будь-які скарги щодо вищезгаданого не приймаються і не розглядаються.
Офіційний вебсайт ,, Вісник весни "є основним і вичерпним джерелом інформації про подію і комунікації між учасниками і організаторами. Вся інформація: оновлення, зміни, правила і т.д. буде розміщуватися на веб-сайті. Положення є попередніми і можуть бути переглянуті і оновлені протягом підготовки до події.
Всі спірні випадки не передбачені цими положеннями, підпадають під дію норм і статутів Федерації легкої атлетики України і чинного Законодавства України. Організатори залишають за собою право вносити зміни в положення і правила протягом підготовки і в день змагань з метою поліпшення організації події. Найважливіші можливі зміни в маршруті, терміни, правила, вимоги до учасників будуть додані до положень і висвітлені на головній сторінці офіційного сайту.

There are 38 people coming.

Категорія  Забіги до 10 км Півмарафони

Поділитися

8 Коментарів

 1. Сергій

  Підкажіть, чи ж можливість сплатити єПідтримкою?

 2. Алиса

  А как получить подтверждение в регистрации? А то просто оплата на карту и ничего не происходит

  • leokao

   Алиса, добрый день. Вы зарегистрированы. Телефон и Вайбер для контактов 093 385 85 96(Сергей Васильевич) для ускорения коммуникации.

 3. Andrii

  Треба буде спробувати потрапити на забіг, маршрут має бути цікавий, а головне рівний.

  • leokao

   Добрый вечер, Андрей. Будем рады Вас приветствовать на Пробеге.

 4. Максим

  Тоже вопрос по регистрации, денежку скинул, какое-то подтверждение куда-то приходит?

  • leokao

   Назовите ФИО. Если Крикливский Максим, то Вы зарегистрированы.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.