Меню Закрити

Приморський пробіг

10Жов2021

Від 9:00 до 13:00

Ціна: до 10.08.2021 стартовий внесок на 10км і 21,1км становить 300 грн;
з 11.08 до 05.10 - 400 грн на 10 км і 450 на 21,1 км;
в день старту 500 грн на 10 км і 600грн на 21,1км.
На 800 м реєстрація буде проводитись в день старту і становить 100 грн.

Адреса Траса Здоров`я

Проведи оксамитовий сезон в Одесі.

Організатори / 068 599 17 74 Ігор Олександрович / 093 385 85 96 Сергій Васильович

З початку жовтня в Одесі погода стоїть м'яка, не жарко і не холодно. Можна ще позасмагати і часто навіть скупатися в теплому Одеському морі. Біжиться в цей час комфортно і результативно. Безліч особистих рекордів ставиться саме в цей час. Оргкомітет XVI Приморського Пробігу, БК "Marathon" планує на 10 жовтня 2021 року старт Пробігу. Ми плануємо 3 дистанції: 21.1 км, 10 км, а для дітей до 15 років - 800 метрів. 

Таблиця учасників 21,1 км

Безвершенко Сергей   Одесса Marathon
Вязьмикина Ирина   Одесса Marathon
Шаповал   Максим   Одесса  
Плотникова Виктория Одесса  
Сысуева   Елизавета Одесса  
Сысуев   Олег   Одесса  
Булатов   Алексей   Одесса  
Коваль   Мария   Одесса ск Будова
Данилов   Александр Одесса  
Цимко   Андрей   Ровно  
Куцуруб   Артур   Одесса  Nike run club
Коваленко Тимофей   Одесса Динамо
Юрченко   Олег   Б.- Днестровский
Кутульвас Андрей   Одесса  
Добровольский Дмитрий   Одесса  
Непомняща Ганна   Одесса  
Мороз   Ольга   Одесса  Run &Fun  Club
Богачинский Александр Одесса  Run &Fun  Club
Гиль   Алексей   Одесса  
Самарова Оксана   Одесса  
Бухтиярова Евгения   Одесса  
Жерновой Роман   Одесса  
Вьюгин   Константин Одесса  
Вьюгин   Антон   Харьков  
Кузнецов Валерий   Одесса Nike run club
Романовский Сергей   Одесса  
Романова София   Одесса  Run &Fun  Club
Бережко   Ирина   Одесса  
Борисевич Андрей   Киев Lebedev run
Дубовенко Ваоерий   Красноселка
Kamhadze Irina   Тбилиси, Грузия
Кулакова   Жанна   Б.- Днестровский
Лисковский Сергей   Одесса  
Бондарь    Вячеслав   Одесса  Run &Fun  Club
Дариенко Егор   Одесса Цитрус
Колодинцева Кристина   Одесса Цитрус
Бокарев   Виктор   Одесса Цитрус
Гейченко Александр Одесса Цитрус
Василюк   Анна   Одесса Цитрус
Миронюк Игорь   Одесса  
Кирчу   Нина   Одесса  
Юрковский Евгений   Одесса Run & fun run club
Григоришин Роман   Одесса  
Тюрин   Денис   Одесса  
Лавриненко Андрей   Одесса  
Маленков Сергей   Одесса  
Киркина   Оксана   Одесса  

Таблиця учасників 10 км

Мальцева Валерия Одесса  
Кернев Сергей Одесса  
Заец Александр Одесса  
Невидомский Федор Одесса  
Савченко Воадислав Одесса  
Мангул Дмитрмй Одесса  
Ников Александр Одесса  
Шарова Виктория Одесса  
Костюк Игорь Одесса  
Костюк Нина Одесса  
Сардар  Екатерина Одесса run & fun club
Кузовлев Павел Одесса run & fun club
Осташко Валентин Одесса run & fun club
Ксюхина Оксана Одесса  
Подмазко Евгений Одесса Ск Будова
Курбакова Ирина Одесса Ск Будова
Булатов Евгений Одесса Ск Будова
Тищенко Виктор Одесса Ск Будова
Гребнёв Александр Одесса Ск Будова
Ладикова Дарья Одесса Ск Будова
Рыбин Александр Николаев
Ильчак Юлия Одесса Цитрус
Паланичка Сергей Одесса Цитрус
Сальникова Виктория Одесса Цитрус
Кучерук Юрий Одесса Цитрус
Ткаченко Сергей Одесса Цитрус
Масунова Юлия Одесса Цитрус
Муравский Дмитрий Одесса Цитрус
Миронюк Наталья Одесса  
Свмсутина Анна Одесса poskot run club
Кацапов Максим Одесса  


Мicце зустрiчi i маршрут:

Партнери та спонсори

 

Регламент

,,Приморський пробіг”проводиться з метою: • популяризації здорового способу життя; • виявлення кращих спортсменів; • залучення молоді до занять спортом.
Пробіг проводиться біговим клубом ,,Маратон”
Дата: 10 жовтня 2021; час - 9.00 Місце: траса ,, Здоров'я ". Маршрут і місце старту: дивіться в розділі маршрут. ДистанціЇ: 10 км; 21,1км; дитячий забіг на 800 метрів пам'яті олімпійської чемпіонки Надії Олізаренко, асфальт. Організація: сучасний рівень організації змагань: професійне суддівство, медаль фінішера та призи. Участь: 10км; 21,1км - аматорські змагання для всіх бажаючих: чоловіків і жінок від 16 років, на 800 метрів з 8 до 15 років. Реєстрація: попередня. Участь в змаганнях - платне. З вартістю можна ознайомитися в розділі «Умови оплати».
8:00 - 9:00 - підготовка до старту, видача стартових номерів. 9.00 – старт. 9:00 - 11:30 - тривалість пробігу 11:30 – 12.15 старти на 800 метрів. 12.30 - нагородження переможців.
Чоловіки – 16-17, 18-29, 30-39, 40-49, 50-59, 60-69, 70+ Жінки – 16-17, 18-29, 30-39, 40-49, 50-59, 60+ 800м – 8-9, 10-11, 12- 13, 14- 15.
Реєстрація на пробіг відкрита з 12.04.20.21. Он-лайн реєстрація припиняється за 5 днів до старту.
Нагородження переможців грошовими призами в абсолютній і вікових категоріях буде проводитися після підведення підсумків в 12:30. Розмір призів буде залежати від кількості учасників і від наших партнерів і буде оголошений пізніше.
Участь у ,, Приморському пробігу "є платною. Вартість реєстрації зростає з наближенням дня старту. Майстри спорту і майстри спорту міжнародного класу з бігу на довгі дистанції звільняються від стартового внеску при пред'явленні посвідчення. Способи оплати реєстраційного внеску: У виняткових випадках учасники можуть здійснити оплату готівкою в день старту. До 10.08.2021 стартовий внесок на 10км і 21,1км становить 300 грн; з 11.08 до 05.10 - 400 грн на 10 км і 450 на 21,1 км; в день старту 500 грн на 10 км і 600грн на 21,1км. На 800 м реєстрація буде проводитись в день старту і становить 100 грн. Реєстраційний внесок є добровільним і особистим внеском кожного учасника, спрямований на організацію, підтримку і розвиток бігового руху. У разі, якщо учасник не зможе взяти участь в змаганнях, треба попередити організаторів за 5 днів до старту. При поважній причині внесок повертається.
Пакет включає : - номер учасника - медичне та технічне обслуговування маршруту - вода на поживних пунктах і фініші; - пам'ятна медаль учасника, який фінішував у ,,Приморському пробігу” - роздягальні, камера зберігання - на фініші чай, вода, фрукти, солодощі. Порядок і правила використання реєстраційних номерів: Кожен учасник отримує спеціальний номер, який повинен бути відкритим. Учасникам забороняється закривати номера повністю або частково, передавати третім особам, порушувати правила цього положення і загальноприйняті правила спортивної поведінки.
Організаторами пробігу скасовано вимогу про пред'явлення медичної довідки. Учасники допускаються до участі в змаганнях, надавши розписку про повну відповідальність за стан свого здоров'я і фізичну підготовку. Згідно з юридичними зобов'язаннями цих положень - організатори змагань не несуть ніякої відповідальності за стан здоров'я і фізичну підготовку учасників, а також інших непередбачених обставин і наслідки (будь ласка, дивіться пункт ,, Юридичні зобов'язання учасників ").Разом з тим, організатори пробігу радять усім учасникам відвідати напередодні лікаря-терапевта і в разі незадовільного самопочуття - не брати участь в пробігу. На вимогу організаторів пробігу головний лікар змагань і / або бригада швидкої допомоги можуть перевірити стан здоров'я будь-якого учасника до старту, під час бігу, в разі необхідності, не допустити / зняти учасника зі змагань.
У разі форс-мажорних обставин: несприятливих погодних умов; несприятливих соціально-політичних, епідеміологічних умов у країні та інших надзвичайних і непередбачених ситуацій, змагання можуть бути перенесені.
Кожна заява про результати, умови участі та проведення пробігу подаються учасниками головному секретарю «Приморського пробігу» тільки в письмовому вигляді і тільки протягом двох годин після фінішу останнього учасника і будуть розглянуті суддівською колегією протягом півгодиниі. По завершенню двох годин будь-які скарги щодо вищезгаданого не приймаються і не розглядаються.
Підписавши реєстраційну форму та сплативши реєстраційний внесок, кожен учасник дає згоду дотримуватися положень, а також обережної і поміркованої поведінки на протязі всіх змагань. Крім цього, сплативши реєстраційний внесок, кожен учасник дає згоду і підтверджує: • що він / вона несе повну відповідальність за стан свого здоров'я та фізичної підготовки і звільняє організаторів змагань від жодної відповідальності з цього приводу. • що він / вона уповноважує організатора обробляти його / її особисті дані, які мають відношення до змагання, • що він/вона дають згоду організаторам на необмежену безкоштовне використання статичних і рухомих аудіовізуальних записів із зображенням учасника в пробігу «Вісник весни», без територіальних обмежень, будь-якими сторонами, в комерційних і рекламних цілях і / або з метою створення архіву змагання; учасник відмовляється від будь-яких вимог, які можуть виникнути щодо прав на використання такої аудіовізульной інформації; • що він / вона звільняють організаторів, співорганізаторів, волонтерів і будь-які сторони, задіяні організаторами з будь-яким ступенем відповідальності без винятку, від відповідальності, пов'язаної з діями, заявами, обставинами, станом, умовами цих положень, які були завдані ним / нею, іншими учасниками і іншими сторонами; • що він / вона приймають можливе рішення організаційного комітету про своє недопущення, дискваліфікацію, відгук і т.д., передбачені цими положеннями і / або чинним законодавством України; що він / вона погоджується на можливий огляд лікарем до, під час і після змагань в будь-який момент і можливе зняття його / її з дистанції за порадою лікаря.
Офіційний вебсайт ,, Приморський пробіг "є основним і вичерпним джерелом інформації про подію і комунікації між учасниками і організаторами. Вся інформація: оновлення, зміни, правила і т.д. буде розміщуватися на веб-сайті. Регламент є попереднім і може бути переглянутий і оновлений протягом підготовки до події.
Всі спірні випадки не передбачені цими положеннями, підпадають під дію норм і статутів Федерації легкої атлетики України і чинного Законодавства України. Організатори залишають за собою право вносити зміни в положення і правила протягом підготовки і в день змагань з метою поліпшення організації події. Найважливіші можливі зміни в маршруті, терміни, правила, вимоги до учасників будуть додані до положень і висвітлені на головній сторінці офіційного сайту.

There are 103 people coming.

Категорія  Забіги до 10 км Півмарафони

Поділитися

1 Коментар

  1. Жанна

    Здравствуйте! А где посмотреть список участников? Я зарегистрировалась на пм и не могу увидеть есть я в списке или нет?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *